Autoglym Clay Detailing Complete Kit - Odstraňovač vzdušné rzi

1 152,00 Kč
S DPH

Sada produktů, které budete potřebovat k odstranění kontaminace laku.

Počet
Skladem

  • Prémiová kosmetika pro prvotřídní péči o vozidlo Prémiová kosmetika pro prvotřídní péči o vozidlo
  • Doručení zdarma od 1500 Kč Doručení zdarma od 1500 Kč
  • Pošlete nám fotky práce s našimi produkty a my vás odměníme Pošlete nám fotky práce s našimi produkty a my vás odměníme

Clay je "Plastelínový hmota", pomocí které odstraníte z laku kontaminaci (náletových / vzdušnou rez) a nánosy, které jsou přilepené k laku a snižují lesk. Pomocí tohoto setu můžete dosáhnout hladkou karoserii, která je základním předpokladem k perfektnímu lesku.

Set obsahuje:
-500ml Autoglym Rapid Detailer
-100ml Autoglym Super Resin Polish
-1x Premium Clay
-1x Hi-Tech Finishing Cloth - mikrovlákenná utěrka na lak

Použití:
1. Umyjte auto s Autoglym bodywork Shampoo Conditioner a vysušte.
2. Odtrhněte malý kousek Clay-u a "prohněťte" si ho do tvaru velké mince / placky. Nastříkejte Rapid Detailer na Clay a na malou plochu karoserie, kterou jdete dekontaminovat. S Clay-em dělejte po navlhčený místě rovné linie.
3. Jakmile je čištěná plocha hladká na dotek, otřete zbytky Rapid Detailer mikrovláknovou utěrkou a opakujte celý proces na další (vedlejší) ploše, s malým přesahem do té právě vyčištěné. Clay pravidelně otáčejte, abyste stále používali čistou plochu Clay-u.
4. Aplikujte Super Resin Polish.

Clay je jako plastelína, malý utržený kousek pravidelně "prohněťte" tak, abyste karoserii čistili čistou plochou Clay. Pokud daný kousek nevíte "promísit" tak, abyste získali čistou plochu, odtrhněte si další kousek. Clay nelze zakoupit samostatně.

Video použití Autoglym Clay Detailing Kit <

VPCLAYKIT

Notify me when available