Autoglym Wheel Cleaning Mousse - Pěnový čistič disků

559,00 Kč
S DPH

pH neutrální čistič disků, jehož expanzní pěna se dostane do každého záhybu na disku. Jeden sprej vystačí přibližně na 16-18 disků.

Počet
Skladem

  • Prémiová kosmetika pro prvotřídní péči o vozidlo Prémiová kosmetika pro prvotřídní péči o vozidlo
  • Doručení zdarma od 1500 Kč Doručení zdarma od 1500 Kč
  • Pošlete nám fotky práce s našimi produkty a my vás odměníme Pošlete nám fotky práce s našimi produkty a my vás odměníme

Produkt Autoglym Wheel Cleaning Mousse je bezpečný a efektivní čistič, který vytváří hustou expanzní pěnu - ta jednoduše pokryje celé kolo a jednoduše se tak dostane i do těžko dostupných záhybů. To, že pěna začala účinkovat zaznamenáte podle toho, že se začne zbarvovat do červena. To je znakem toho, že pěna reaguje s částečkami brzdového prachu a náletové rzi a začíná ji uvolňovat. Pěna je pH neutrální a je vhodná na všechny typy hliníkových disků a povrchových úprav.

Použití:
1. Před aplikací zkontrolujte, zda jsou kola chladné na dotek. Vozidlo odparkujte ve stínu, mimo přímého slunečního záření.
2. Opláchněte kola a nastříkejte pěnu na celé kolo odspodu nahoru tak, aby pěna zakryla celou plochu disku a pneumatiky.
3. Jakmile začne pěna účinkovat, což se projeví její zbarvením dočervena, můžete použít štětec nebo houbu na narušení hrubší špíny (zaměřte se na špinavé místa, včetně bočnice pneumatik).
4. Pořádně opláchněte čistou vodou a ujistěte se, že pěna na disku nezůstala předtím, než začnete čistit další kolo. Pokud byste kolo neopláchli a pěna uschla na disku, jednoduše naneste další vrstvu pěny, nechte působit a znovu opláchněte.

Produkt Wheel Cleaning Mousse není vhodný pro použití na kolech motocyklů.

Jaký je rozdíl mezi produkty Wheel Cleaning Mousse, Clean Wheels a Custom Wheel Cleaner?
Clean Wheels: nejsilnější kyselinový přípravek, ideální na silně znečištěné disky (například i zažloutnutí)
Custom Wheel Cleaner: šetrnější přípravek, není na bázi kyseliny (ale naopak na bázi hydroxidu) a je vhodný i pro speciálnější materiály a povrchové úpravy disků
Wheel Cleaning Mousse: vytváří pěnu, která se dostane jednoduše i do záhybů, zbarvuje se jakmile působí na brzdový prach a kovové částečky, pH neutrální a jednoduchý na použití. Bezpečný pro všechny druhy disků.

Video použití Autoglym Wheel Cleaning Mousse <

Autoglym
WCM500

Notify me when available