Autoglym Ultra High Definition Wax

1 950,00 Kč
S DPH

Prémiový vosk Autoglym Ultra High Definition Wax pro dokonalý zrcadlový lesk, na zvýraznění barevné hloubky. To vše s dlouhou výdrží.

Počet
Skladem

  • Prémiová kosmetika pro prvotřídní péči o vozidlo Prémiová kosmetika pro prvotřídní péči o vozidlo
  • Doručení zdarma od 1500 Kč Doručení zdarma od 1500 Kč
  • Pošlete nám fotky práce s našimi produkty a my vás odměníme Pošlete nám fotky práce s našimi produkty a my vás odměníme

Luxusní karnaubský vosk s příjemnou vůní pro dostiahnutie dokonalého lesku, hloubky odstínu a dlouhou výdrž.

Použití:
1. Zkontrolujte, zda je lak v bezvadném stavu. Škrábance odstraňte pomocí Autoglym Super Resin Polish, kontaminací pomocí Autoglym Surface Detailing Clay Kit.
2. Světlou stranou přiloženého aplikátoru na vosk jemně naberte vosk z nádobky. Následně naneste na suchý a čistý lak jemnými kruhovými pohyby tenkou rovnoměrnou vrstvu. Nenanášejte silnou vrstvu, protože by mohla být těžko rozleštiteľná. Také neaplikujte na gumové a plastové nelakované díly.
3. Nechte vosk na laku vyschnout 10-15 minut. Vyleštěte pomocí přiložené mikrovláknové utěrky Autoglym Hi-Tech Finishing Cloth. Během leštění ji pravidelně otáčejte.
4. Na udržování používejte Autoglym Ultra High Definition Shampoo - odstraní špínu, ale nenaruší vrstvu vosku.

Vyhněte se aplikování příliš hrubé vrstvy, pro ještě vyšší odolnost raději aplikujte více tenkých a rovnoměrných vrstev.

Před aplikací Ultra High Definition Wax je možné použít na rozleštění Super Resin Polish. Nedoporučujeme však použití Ultra High Definition Wax po aplikování Ultra Deep Shine, stejně ani po použití Extra Gloss Protection.

Po použití odstraňte z aplikátoru přebytečný vosk a omyjte v mírně saponátové vodě, propláchněte a nechte vyschnout.

Video použití Ultra High Definition Wax <

UHDWAX

Notify me when available